Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční dekorace

Vánoční dekorace a osvětlení

Vítejte u specialistů na vánoční dekorace a osvětlení. Vánočnímu osvětlení a dekoracím se věnujeme více jak 10 let. Jsme prvotní dovozci, což zaručuje nejlepší ceny na trhu. Zdobíme najen domky, chalupy a byty, ale také města, obce a komerční prostory. Naše referenční zakázky najdete v článkurefernece  vánoční výzdoby. Prohledněte si pro inspiraci vánoční obrázky, nebo vánoční videa.

 

Naleznete zde vše, co se týká vánočních výzdob světelných i nesvětelných. Konkrétně pak vánoční osvětlení, ozdoby, dekorace a doplňky pro výzdobu. Z venkovního osvětlení jsou to především LED vánoční řetězy ideální například na ozdobení venkovního vánočního stromku. Na budovy se pak zas hodí oblíbené LED vánoční krápníky a závěsy. Nesmíme opomenout ani hit minulých vánoc LED sněžení s nádherným světelným efektem. Z výzdob vánočních dekorací do exteriéru uveďme určitě také světelné kabely-hadice a světelné vánoční motivy. Samozřejmě u nás najdete také vánoční osvětlení do interiéru jako interiérové LED řetězy vhodné na vánoční stromeček, dále pak LED krápníky, rampouchy a závěsy. Další oddělení světelné LED vánoční dekorace do interiéru i exteriéru obsahují další oblíbené komponenty výzdob jako jsou větvičky, stromečky, girlandy apod. Kromě moderního LED vánočního osvětlení nabízíme také klasické žárovkové vánoční svíčky a další druhy osvětlení se žárovkami. Samozřejmostí jsou též náhradní vánoční žárovky. Prodáváme moderní vánoční osvětlení předních evropských výrobců špičkové kvality s menší spotřebou el. energie, vyšší bezpečnosti a velkou variabilitou různých barev LED, žárovek i kabelů s možností propojování díky speciálním konektorům. Široká nabídka příslušenství obsahuje vše co potřebujete pro snadnou instalaci.

 

Co by byly vánoce bez stromečku - v našem e-shopu můžete zakoupit i umělé vánoční stromky, betlémy a další vánoční dekorace. Asi si říkáte, že umělé vánoční stromky nemohou nahradit živé, ale toto určitě není pravda, umělé stromky jsou skvělým doplňkem a to že jsou umělé, jim na kráse rozhodně neubírá, ba naopak si mnoho lidí takovéto vánoční stromky oblíbilo. Aby jste si lépe poradili s výběrem, připravili jsme pro vás velkou vánoční poradnu. Neváhejte nám zavolat - poradí Vám proškolený personál.

 

Mimo vánoční zdobení kde je připraveno vše pro vaše vánoční dekorovaní a různá vánoční osvětlení, nabízíme například vánoční figurky a ozdoby, které jistě každý z vás zná, jedná se například o figurky santa clause, ježíška či různých zvířátek, které k Vánocům neodmyslitelně patří. Takovéto figurky vkusně ozdobí vaši domácnost v období Vánoc. Nezapomeňte se připravit také na SILVESTR 2010. 

 

http://www.kvetinove-studio.cz/kvetiny/eshop/6-1-Vanocni-dekoraceSvětelný kabel žárovka 36, 7barev, 45m role - nejen pro vánoční osvětlení